Promocja Powiatu Tomaszowskiego - Aktualności sportowe - IUKS 9 Tomaszów Mazowiecki

Menu główne:

Promocja Powiatu Tomaszowskiego

Opublikowany przez Jolanta Gołębiewska Kmiecik w Informacje · 20/1/2016 12:15:00
Tags: promocjapowiat
Sprawozdanie końcowe z realizacji zadania publicznego w zakresie promocji Powiatu Tomaszowskiego podczas Ogólnopolskich Zawodów Dzieci pt. „I Ty możesz zostać Mistrzem” w dniach 15-17 stycznia w Zakopanem określonej w umowie Nr IZP.273.1.2.2016.
Umowa została zawarta pomiędzy Powiatem Tomaszowskim a klubem IUKS „Dziewiątka” i dotyczy promocji powiatu.

I.\tRealizacja zadania przyczyniła się do osiągnięcia zakładanych wcześniej celów:
•\tinformacja zamieszczona na stronie internetowej klubu lyzwytomaszow.pl
•\tumieszczenie nośników promocyjnych - flagi
Powiatu w miejscu odbywania się zawodów
•\tinformacja w lokalnych mediach o wsparciu ze strony powiatu na stronach nasztomaszow.pl

II.\tW zawodach uczestniczyła rekordowa liczba zawodników bo aż 240. Tomaszowska młodzież zdobyła w tej imprezie 13 medali. Swoje kategorie wiekowe wygrali Kacper Abratkiewicz, Katarzyna Dela, Daria Kopacz, Wiktor Grzybek. Srebrne medale przypadły: Natalii Krześlak, Karolinie Świnodze, Karolinie Bąkowskiej, Oskarowi Ślusarskiemu oraz Szymonowi Wojtakowskiemu. Trzecie miejsce wywalczyli Weronika Pecyna, Jakub Nowak, Zofia Pluta, Izabela Tejchman.

Integracyjny Uczniowski Klub Sportowy „Dziewiątka” składa serdeczne podziękowania władzom Powiatu Tomaszowskiego za wsparcie finansowe dzięki któremu dzieci mogły mieć zapewnione wyżywienie i zakwaterowanie podczas zawodów w Zakopanem.