Najlepszy klub w Polsce - Aktualności sportowe - IUKS 9 Tomaszów Mazowiecki

Idź do spisu treści

Menu główne:

Najlepszy klub w Polsce

Opublikowany przez Jolanta Gołębiewska Kmiecik w Informacje · 24/5/2016 18:58:00
Tags: najlepsitrenerzynajlepszyklubwPolsce
             Integracyjny Uczniowski Klub Sportowy ,,Dziewiątka” 
najlepszym klubem w Polsce 
w rankingu Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego za sezon 2015/16

Wielki sukces klubu IUKS Dziewiątka i trenerów łyżwiarstwa szybkiego z Tomaszowa Mazowieckiego
Podczas konferencji trenerów łyżwiarstwa szybkiego odbywającej się w niedzielę w hotelu JM w Warszawie zostały zatwierdzone kadry szkoleniowe na sezon 2016/17.           W 18 osobowej Kadrze Narodowej Juniorów szkolonych będzie 7 zawodników z Tomaszowa Maz ; Bosiek Karolina, Gąsecka Karolina Piotrowski Jakub, Żurek Damian, Tejchman Izabela –zawodnicy IUKS ,,Dziewiątka” oraz Jabrzyk Natalia i Owczarek Mateusz –zawodnicy KS Pilica. Trenerem głównym tej grupy został Wiesław Kmiecik. W kadrze narodowej kobiet której trenerem jest nadal Krzysztof Niedźwiedzki szkolona będzie Aleksandra Kapruziak KS Pilica. Podsumowano też dotychczasowe szkolenie i ogłoszono wyniki rankingu klubowego PZŁS sezonie 2015/16. Wyróżnieni zostali też najlepsi trenerzy rankingu PZŁS pracujący z dziećmi i młodzikami oraz z juniorami w minionym sezonie. Wszystkie wyróżnienie trafiły do Tomaszowa Mazowieckiego.
Najlepszym klubem w Polsce w rankingu PZŁS na torze długim w sezonie 2015/16 został Integracyjny Uczniowski Klub Sportowy ,,Dziewiątka”
Najlepszym trenerem juniorów na torze długim w sezonie 2015/16 
                             została trenerka Jolanta Kmiecik.
Najlepszym trenerem dzieci i młodzików na torze długim 
w sezonie 2015/16 został Rafał Brzostowicz.
Jest to bardzo wielki sukces , na który złożyła się praca zawodników i trenerów , wsparcie władz miasta i powiatu, sponsorów, rodziców i działaczy. 
Gratulujemy! Dziękujemy! 
Życzymy dalszych sukcesów i następnym bardzo trudnym sezonie, ze względu na budowę hali i brak toru lodowego w Tomaszowie Maz.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego