Zawodnicy IUKS 9 na zawodach OZD na najwyższych miejscach - Aktualności sportowe - IUKS 9 Tomaszów Mazowiecki

Idź do spisu treści

Menu główne:

Zawodnicy IUKS 9 na zawodach OZD na najwyższych miejscach

Opublikowany przez Teresa Kowalska w zawody · 1/3/2015 19:41:00
Tags: ozdzawodyklasyfikacja.wielobój
      
W Sanoku odbyły się finałowe Ogólnopolskie Zawody Dzieci  w łyżwiarstwie szybkim . Zawodnicy klubu IUKS 9  po pięciu edycjach zawodów w Warszawie, Lubinie, Zakopanym, Sanoku uzyskali w generalnej klasyfikacji wysokie miejsca :
                           Klasyfikacja generalna 2014/2015  dziewczęta 
 
     Dziewczęta 11 lat:
Najlepszą w tej kategorii z Tomaszowa okazała się  Karolina Bąkowska , która z 11 punktami zajęła 5 miejsce oraz Pecyna Weronika (KS Pilica) z 11 punktami na 6 miejscu i Brajtkrojc Weronika (KS Pilica) z 4 punktami na miejscu 14
     Dziweczęta  12 lat
Tomaszowianki w tej kategorii zajęły miejsca na  podium: Kopacz Daria z 27 punktami na 1 miejscu, 
                                             Krześlak Natalia i  Pluta Zofia  z 21 punktami każda na 2 miejscu.
                                              Jaros Wiktoria(KS Pilica) z 8 punktami
     Dziewczęta 13 lat
Głowacka Natalia z 12 punktami zajęła 5 miejsce a Dela Katarzyna(KS Pilica) z 27na miejscu 1 oraz Owczarek Jagoda (KS Pilica) z 8 punktami na miejscu 7
    
       Dziewczęta  14 lat
 Jabrzyk Natalia z  27 punktami  na 1 miejscu
 Tejchman Izabela z 21 punktami na 2 miejscu
 Świnoga Karolina z 11 punktami na 5 miejscu
 Machowczyk Ewa z 3 punktami na 13 miejscu

      Dziewczęta 15 lat                                                     
Kapruziak Iga  z 19 punktami na 2 miejscu
Bosiek Karolina z 18 punktami na 3 miejscu
Gąsecka Karolina z 14 punktami na 6 miejscu
Mormus Patrycja  z 3 punktami na 13 miejscu
Kaczmarek Olga (KS Pilica) z 16 punktami na miejscu 5

 Chłopcy 11 lat
   Abratkiewicz Kacper(KS Pilica) 21 punktów 2 miejsce
   Wojtakowski Szymon (KS Pilica) 8 punktów 9 miejsce

       Chłopcy 12 lat 
W tej kategorii najlepszym zawodnikiem okazał się Jędrychowicz Filip z 3 punktami  zakwalifikował się na 12 miejscu.
     Brzostowicz Jakub(KS Pilica) 11 punktów 5 miejscu
     Wulus Wiktor (KS Pilica) 10 punktów 7 miejsce
     Kępa Jakub   (KS Pilica)  8 punktów  8 miejsce
      Kołodziejczyk Damian (KS Pilica) 2 punkty 13 miejsce
     
         Chłopcy 13 lat
Dymkowski Jakub z 27 punktami na 1 miejscu
Ślusarski Oskar z 19 punktami na 2 miejscu razem z zawodnikiem z Milanówka
Kacperek Patryk z 16 punktami na miejscu 3
Śmigiel Jakub  z 9 punktami na miejscu  5
Rybiński Kamil(KS Pilica) 9 punktów 7 miejsce

            Chłopcy 14 lat
W tej kategorii najlepszym zawodnikiem okazał się Wiktor Grzybek z 21 punktami  na 3 miejscu
Jabłoński Karol (KS Pilica) 8 punktów 7 miejsce
            Chłopcy 15 lat
Żurek Damian  z 27 punktami na 1 miejscu
Piotrowski Jakub z 23 punktami na 2 miejscu
Kowalski Filip (KS Pilica) 3 punkty 13 miejsce
                
                 Wyniki  wieloboju
     Najlepsze miejsca wg  punktacji  wieloboju  przypadły dla:
kat.13 lat - Dymkowski Jakub 1 miejsce i Ślusarski Oskar 3 miejsce
                  Rybiński Kamil (KS Pilica) 7 miejsce
                  Dela Katarzyna(KS Pilica) 2 miejsce,Owczarek Jagoda (KS Pilica) 8 miejsce
kat 14 lat - Jabrzyk Natalia 1 miejsce i Tejchman Izabela 2 miejsce i Świnoga Karolina 3 miejsce
                  Wójciak Julia (KS Pilica) 19 miejsce
                 oraz wśród chłopców Grzybek Wiktor na 3 miejscu
                   Jabłoński Karol (KS Pilica) 6 miejsce
kat. 15 lat - Bosiek Karolina 1 miejsce,  Gąsecka  Karolina 2 miejsce i Kapruziak Iga na 3 miejscu
                   Kaczmarek Olga(KS Pilica) 4 miejsce
oraz chłopcy : Żurek Damian na 1 miejscu i Piotrowski Jakub na 2 miejscu
                    Kowalski Filip(KS Pilica) 9 miejsce
                  
                   Gratulujemy wszystkim dzieciom startującym 



Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego