'SUPER TALENT 2015' Tomaszów Mazowiecki - WYNIKI - Aktualności sportowe - IUKS 9 Tomaszów Mazowiecki

Idź do spisu treści

Menu główne:

'SUPER TALENT 2015' Tomaszów Mazowiecki - WYNIKI

Opublikowany przez Rafał Brzostowicz w zawody · 31/5/2015 21:43:00
Tags: wynikizawodówwrotki

   W dniu 30.05.2015r. odbyły się zawody we wrotkarstwie szybkim „Super Talent 2015” na torze wrotkarskim przy ul Strzeleckiej w Tomaszowie Maz. O godzinie 9:00 do rywalizacji stanęło 79 uczestników na wrotkach krótkich, w tym 57 dziewcząt i 22 chłopców. 
                          IUKS Dziewiątka składa serdeczne podziękowania dla Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Maz. (wydział sportu) oraz Urzędu Miasta w Tomaszowie Maz. za wsparcie finansowe na zakup medali .
Firmie NZOZ Mirmed za opiekę medyczną podczas zawodów. 
           Laureatami byli:
Kategoria SUPER Kids rocznik 2010 - 30m
1. Wieteska Nadia  - 13,5;
2. Kwiatkowska Dominika – 13,7
                 Junior F – 2009 – 50m
1.Syguła Sandra – 9,86
2. Węglińska Agata – 16,42                                         
3. Lechowska Zuzanna – 16,44
                 Junior F – 2008 – 110m
1. Świnoga Zuzanna – 29,15                                 1.Ambrozik Oliwier -23,26
2. Witczak Wiktoria  - 31,45                                 2.Luchowski Marcin -26,26 
3. Rożej Zuzanna – 40,6                                        3.Szmich Maksymilian-26,62
                Junior E – 2007 –110m
1. Pawlik Julia – 21,81                                      1.Brajtkrojc Krystian -22,56
2. Kociucka Nina – 21,97                                 2.Białkowski Eryk – 23,20
3. Walasik Weronika  - 22,42                           3. Domagała Filip – 23,21 
                Junior E – 2006 –220m
1. Janas Amelia – 34,28                                    1. Reszka Bartek – 43,99
2. Smejda Iga – 35,08                                      2. Słowiński Oliwier – 48,14 
3. Świnoga Alicja – 38,31
               Junior D – 2005 - 110m
1. Jakszuk Natalia – 19,11                                 1. Pluta Antoni – 18,85
2. Zdonek Julia – 20,81                                      2.Lechowski Jan – 24,15
3. Charkiewicz Nadia – 20,92                             3. Machnicki Gabriel – 25,03
              Junior D – 2004 - 220m
1. Pietrzak Oliwia – 31,81                                   1. Balczerczyk Dawid– 32.26
2. Kozar Kaja – 32,96                                        2. Ciesielski Tobiasz – 32,40
3. Pytelewicz Katarzyna – 34,21                         3. Cichowski Jan – 37,11 
            OPEN – 220m
1. Kowalska Julia – 38,19.

Do rywalizacji na wrotkach długich stanęło 26 dziewczynek i 10 chłopców. Biegli na dystansach od 220m do 1500m. Najlepsze wyniki osiągnęli:
               Junior E –2006 – 220m
1.Kośka Aleksandra – 33,40
2.Wuls Kornelia – 33,95
                Junior E –2006 -  440m
1.Kośka Aleksandra – 1:04,41
2.Wuls Kornelia – 1:05,20
                   Junior D – 2005- 300m
1.Wojciechowska Liwia – 41,96                          1.Abratkiewicz Kacper-35,96
2.Chachuła Patrycja - 44,48                                 2.Wojtakowski Szymon-36,53 
3.Bernacka Agnieszka – 46,23                             3.Kochmaniewicz Mateusz-42,70 
                    Junior D – 2005- 1000m
1.Wojciechowska Liwia-2:37,49                          1.Wojtakowski Szymon-2:07,87
2.Rybińska Natalia – 2:51,20                                2.Abratkiewicz Kacper-2:11,20
3.Bernacka Agnieszka-2:52,92                             3.Bielas Mikołaj – 2:20,37
                    Junior D – 2004– 300m
1.Pecyna Weronika – 36,81                           1.Kaczmarek Aleks – 45,45  
2.Brajtkrojc Weronika 39,41                          2. Wymysło Adrian - 49,06
3. Bosiek Milena – 40,20
                    Junior D – 2004– 1000m                         
1.Pecyna Weronika – 2:15,08                       1.Kaczmarek Aleks- 2:49,29
2.Brajtkrojc Weronika - 2:19,84                    2. Wymysło Adrian -2:53,00
3.Adamowicz Olimpia – 2:27,65         
              Junior C – 2003– 300m
1.Maciejewska Zofia – 40,35                      1. Kępa Jakub – 37,09
2.Jaros Wiktoria – 40,56                             2. Rybiński Kamil – 37,10
3.Mazur Angelika - 41,68                             3. Brzostowicz Jakub – 38,12
                 Junior C – 2003–1500m
1.Jaros Wiktoria – 3:28,71
2.Mazur Angelika – 3:52,36
3.Maciejewska Zofia -3:54,34
                 Junior C – 2002– 300m
1.Kopacz Daria – 36,78                             1. Kępa Jakub – 3:05,80
2.Krześlak Natalia – 36,92                        2. Rybiński Kamil – 3:07,83 
3.Pluta Zofia – 37,77                                 3. Brzostowicz Jakub3:08,41 
                 Junior C – 2002-1500m
1.Kopacz Daria – 3:12,86
2.Krześlak Natalia -3:13,36
3.Owczarek Jagoda – 3:13,90
 




Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego